Wydarzenia

Feltar, Adam Kempa - koncerty w Szpulce

dodano 2022-07-17 19:13:03
rozpoczęcie:
2022-08-13 21:00
miejsce:
Music Cafe Szpulka, Bydgoszcz, ul. Marcinkowskiego 12
bilety:

Zgrany duet, nagrali razem niejedno, trochę zwiedzili, trochę dworowali. Tym razem zagrają osobno: Fetlar (Mateusz Lubiewski) i Adam Kempa Ensemble Orchestra Music Group Band Centre (Adam Kempa).

Weźmie, przyjdzie i zagra niejaki Fetlar, czyli znany i lubiany człowiek Mateusz Lubiewski. Twórca działający na scenie od dobrych kilku lat m.in w duecie Kempa/Lubiewski w ramach którego dotychczas pojawiły się dwa wydawnictwa - Do Oraju Barwistanu i Godot. Aktualnie współtworzy kwintet Godot, a także bydgoską inkarnację orkiestry improwizowanej (BOI). Jako Fetlar wydał w tym roku w oficynie Opus Elefantum album Inner Forensics.

Adam Kempa z kolei wziął i wyprowadził się z Bydgoszczy do Wrocławia. Ale nie jest też tak, że dom opuszcza się prawdziwie, nie jest tak, że dom opuszcza się na zawsze. Poza tym, co to za wyprowadzka, skoro co chwilę ten dżentelmen się tu pojawia. Pojawi się też i tym sierpniowym weekendem, żeby kazać Wam przyjść na koncert. Adaś to producent, wokalista, operator gitar i syntezatorów. Związany z zespołami: Godot, Caluskov 102, Rozwód, 5G. Zafascynowany punktem, w którym awangardowe środki wyrazu spotykają się z rozsądną nutką songwriterstwa, tworząc ambitne i przyciągające dźwięki.

Plan jest taki, że wydarzyć się może wszystko. Może posłuchamy płyt Inner Forensics i Musique Non-Concrete, może muzyczki z kompa, może pogadamy ze sceny i z krzesełek, może zamienimy się miejscami, może nic wcale nie uda się osiągnąć. Czy będą przedpremierowe utwory nowego Godota? A dajcie spokój. W każdym razie na pewno nic nie będzie przypadkowe.

Wszystkie obliczenia wskazują na to, że będzie to pierwszy koncert Fetlara od premiery płyty. Dla Kempy jest to z kolei 25 koncert od premiery płyty i raczej ostatni w takiej formule, pora na nowe. Także rarytas opcja speklakl wrażeń future legendary show.

Bilety występują w dwóch wariantach:

30 zł - bilet normalny, bilet dostojny, bilet prawdziwy. Bilet, który płacisz jeśli chcesz docenić to co się dzieje i zapłacić tyle, ile się zapłacić powinno.

15 zł - bilet ulgowy, jeśli czujesz że tylko na taki możesz sobie teraz pozwolić. I to jest okej, nie zadajemy pytań, lepiej żeby Cię nie zabrakło.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Feltar & Adam Kempa
artyści:
Feltar, Adam Kempa
Zgrany duet, nagrali razem niejedno, trochę zwiedzili, trochę dworowali. Tym razem zagrają osobno: Fetlar (Mateusz Lubiewski) i Adam Kempa Ensemble Orchestra Music Group Band Centre (Adam Kempa). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Bydgoszcz
16.6°C
wschód słońca: 05:18
zachód słońca: 20:28
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2022-08-12 18:00
miejsce
Fabryka Lloyda, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-08-13 21:00
miejsce
Music Cafe Szpulka, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-08-15 18:00
miejsce
La Rosa, Bydgoszcz, Pl....
wstęp biletowany
kiedy
2022-08-21 13:00
miejsce
Wake Park, Bydgoszcz, Gdańska 173-175
wstęp biletowany