8 luty 2024

Starszy mężczyzna śmiertelnie zatruł się czadem

zdjęcie: Starszy mężczyzna śmiertelnie zatruł się czadem / pixabay/2721311
Starszy mężczyzna zmarł w wyniku zaczadzenia po pożarze w kuchni domu jednorodzinnego w miejscowości Seroczki koło Aleksandrowa Kujawskiego (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformowała w czwartek rzeczniczka KW PSP w Toruniu st. bryg. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska.
REKLAMA

Mężczyznę znaleźli członkowie rodziny, którzy przyjechali go odwiedzić. Krewni wynieśli ofiarę z domu i zaalarmowali straż pożarną. Przybyli na miejsce strażacy nie zastali już ognia, a jedynie ślady po pożarze w kuchni w sąsiedztwie pieca. Stwierdzono zgon mężczyzny, który musiał umrzeć już jakiś czas temu.

Przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane w czasie śledztwa z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. (PAP)

autor: Jerzy Rausz

rau/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Bydgoszcz
6.8°C
wschód słońca: 06:53
zachód słońca: 17:09
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2024-02-21 19:00
miejsce
Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-23 20:00
miejsce
Over the Under Pub, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-23 20:30
miejsce
Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-24 15:30
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany