9 styczeń 2020

Posłuchaj na żywo hitów: "Czułe miejsce", "Dym", "Luźno"

kupbilecik24.pl / Posłuchaj na żywo hitów:
Zapraszamy 8 lutego 2020 roku do Kinoteatr Adria, Bydgoszcz, Toruńska 30.
REKLAMA
data: 2020-02-08 20:00
miejsce: Kinoteatr Adria, Bydgoszcz, Toruńska 30
bilety: KUP BILET
 

Za projektem BARANOVSKI stoi 28-letni wokalista, muzyk i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli "Dym", "Luźno" i "Czułe miejsce" oraz pierwsze miejsce na liście najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przebojowe piosenki odniósł opublikowany późnym latem 2019 singiel "Czułe miejsce". Stał się on jednym z największych hitów roku, podbijając szczyt oficjalnej listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, a na YT notując efektowny wynik ponad 7 milionów wyświetleń.

W październiku 2019 premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO, zatytułowana "Zbiór", w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.
2020 to będzie jego rok w polskiej muzyce!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Baranovski
artyści:
Wojtek Baranowski
Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland oraz takich przebojów jak "Dym" czy "Luźno". Artysta dał się poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą do niedawna występował jako klawiszowiec i gitarzysta. Przyszedł jednak czas, by ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 20:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 15:30
miejsce
Opera Nova, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany