18 styczeń 2023

Patrycja Markowska w Bydgoszczy!

zdjęcie: Patrycja Markowska w Bydgoszczy! / kupbilecik24.pl / Patrycja Markowska w Bydgoszczy!
kupbilecik24.pl / Patrycja Markowska w Bydgoszczy!
Zapraszamy 18 marca 2023 roku do Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, Fordońska 156.
REKLAMA
data: 2023-03-18 20:00
miejsce: Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, Fordońska 156
bilety: KUP BILET
 

18 marca w Fabryce Lloyda odbędzie się koncert w ramach trasy "WILCZY PĘD acustic/electric TOUR". W wydarzeniu gościnnie udział weźmie Dawid Karpiuk z formacji Dziwna Wiosna. Nie zabraknie nowych utworów z płyty "Wilczy Pęd" oraz największych hitów artystki. W maju 2022 światło dzienne ujrzał najnowszy album Patrycji, zatytułowany "Wilczy pęd". Płytę promowały single "Niepoprawna", "Wilczy pęd", "Na zakończenie dnia", "Kieszenie" oraz "Bezczas". Najnowszy krążek wokalistki to granie akustyczne i nieskrępowane, a jednocześnie eklektyczne, z elementami popu, nadającymi współczesny charakter całości.

Patrycja Markowska - hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace&Love towarzyszą jej od zawsze.

Występuje z zespołem w składzie:
Maciej Mąka (gitara, śpiew),
Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew),
Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne),
Adrian Szczotka (gitara basowa),
Radosław Owczarz (perkusja).

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00

I Pula 69zł
II Pula 79zł
III Pula 89zł

Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Patrycja Markowska
artyści:
Patrycja Markowska
Muzyka towarzyszy jej od urodzenia. Charakterystyczną barwę głosu po raz pierwszy zaprezentowała publicznie gdy miała... 3 lata. W przedszkolu zaśpiewała piosenkę zespołu Bajm "Nie ma wody na pustyni". Dziś Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej. Wiosną 2013 roku ukazał się nowy album wokalistki zatytułowany "Alter Ego", który osiągnął status złotej płyty. "Najbardziej rockowa, najciekawsza płyta w moim dorobku. Pracowaliśmy z zespołem zamknięci w studiu w górach. Było trudno i pięknie !. Efekty zaskoczyły nawet mnie samą" - tak o płycie opowiada sama Patrycja Album zapowiadały dwa teledyski : "Alter Ego" i "Dzień za dniem". Kolejny "Wielkokropek" nakręcony został w Las Vegas. 16 stycznia 2014 premierę miał kolejny singiel artystki pt. "Ocean". Patrycja śpiewa utwór w towarzystwie Artura Gadowskiego. Wokalistka wydała dotąd 5 solowych albumów i kilkanaście singli. Wiele jej utworów przez długi czas okupowało szczyty list przebojów. Patrycja ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień muzycznych, m.in. Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008). Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier, zdobyła Nagrodę Dziennikarzy i otrzymała Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku "Świat się pomylił" (2007 rok). Dwa ostatnie krążki wokalistki " "Świat się pomylił" (2007) i "Patrycja Markowska" (2010), zyskały status Platynowej płyty. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Bydgoszcz
-2.2°C
wschód słońca: 07:38
zachód słońca: 16:23
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2023-01-28 16:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-28 18:00
miejsce
Fabryka Lloyda, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-28 19:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-30 19:00
miejsce
Klub Wiatrakowa, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany