28 grudzień 2019

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show

kupbilecik24.pl / Michał Kempa -
Zapraszamy 26 stycznia 2020 roku do Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3.
REKLAMA
data: 2020-01-26 20:30
miejsce: Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
bilety: KUP BILET
 

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show

Swego rodzaju program osobisty Michała Kempy - komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Program ma charakter satyryczny. Program ma świadomie kontrowersyjny tytuł. Treści nie będą już kontrowersyjne, ale ich weryfikacja następuje dopiero po zakupie biletów.

Program nie ma charakteru stand-upowego, przypomina raczej tradycyjne audiovisual comedy show (audiowyżual oznacza, że będzie rzutnik. Dobry. Niemiecki rzutnik).

"Kempa w zgrabny i lekki sposób przekracza kolejne granicy komedii. Ogląda się to z niezwykłą przyjemnością."

- Artur Wasilewski "Nowy Teatr Współczesny"

"Coś, co inni zamieniliby na pełen frazesów ideologiczny wiec, Kempa robi w sposób bezpretensjonalny i mądry. I przede wszystkim szalenie zabawny."

- Wojciech Tumidal "sceniczni.pl"

"Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show, przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe."

- Antoni Byrdy "Ars Comediana"

"Wiesz co, jeżeli o mnie chodzi, to ten pomysł, żeby wykorzystać w opisie zmyślone cytaty ze zmyślonych, fałszywych tytułów, to to jest wiesz - wątpliwe moralne, to jest wręcz oszustwo. No. Natomiast tak jak mówię - jeśli ma to w jakikolwiek sposób zwiększyć sprzedać biletów, to tak - zróbmy to, pewnie, że tak."

- Michał Kempa

"To, że to jest premiera i ludzie mogą się zorientować, że i tak tego przecież nikt nie widział, więc pomysł z tymi cytatami w ogóle jest trochę bez sensu, to to rzeczywiście nam tu trochę komplikuje. Ale to już trudno, teraz tego zmieniać nie będziemy. To musi pójść."

- Michał Kempa

"Nie, to że na 6 cytatów 3 są ze mnie, to mi nie przeszkadza. Im więcej mnie, tym lepiej. Jak będzie 4 cytat ze mnie, to też się nie obrażę."

- Michał Kempa

"No, spoko, na razie."

- Michał Kempa

Oprawa muzyczna: Szymonmówi

Bilety: 35 zł

Wydarzenie dla dorosłych!!!

*Brak zgody na nagrywanie audio/video.

*Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Michał Kempa
artyści:
Michał Kempa
Kempa to się urodził w Bielsku-Białej. W wieku 19 lat począł je nazywać miastem seksu i biznesu. W wieku 21 lat zorientował się, że większość mieszkańców miast od 150 do 300 tysięcy nazywa tak swoje miasta. Przez te 2 lata szczycił się jednak i brylował w towarzystwie (zwłaszcza warszawskim) tą skomplikowaną i śmieszną frazą. Kempa to się urodził i dorastał w dzielnicy artystów, gdzie ludzie byli praktyczni i zamiast imion, które się przecież powtarzały, używało się nazwisk. I tak pozostał Kempą, a nie Michałem jak chcieli go nazywać, gdy zmienił szkołę na elitarną placówkę oświatową w centrum miasta (liceum ogólnokształcące tow. Szkolnego im. M. Reja). Kempa to ma do dziś słabość to tego typu nazewnictwa i uważa, że ludzie powinni się do siebie zwracać peselami. Kempa to Stand-uper, zwycięzca programu Zabij mnie śmiechem. Zdobywca wielu nagród. Uprawia humor psychodeliczno-festynowy utrzymany w stylistyce pomiędzy wczesnym bobem dylanem i późnym davidem hasselhoffem. "Poziom szaleństwa, rozpadu, rozkładu formy, którą zaprezentował Michał Kempa i Diapazony, jest czymś tak przerażającym, dziwnym, uroczym, śmiesznym, ciekawym, że to mi prędko z głowy nie wywietrzeje." - powiedział Maciej Stuhr oceniając Michała w Gazecie Wyborczej! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 20:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 15:30
miejsce
Opera Nova, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany