KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba na żywo!

zdjęcie: KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba na żywo! / kupbilecik24.pl / KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba na żywo!
kupbilecik24.pl / KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba na żywo!
Zapraszamy 12 kwietnia 2024 roku do Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, Fordońska 156.
REKLAMA
data: 2024-04-12 19:00
miejsce: Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, Fordońska 156
bilety: KUP BILET
 

Zapraszamy na jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń muzycznych tego roku - koncerty, na którym wystąpią trzy legendarne zespoły polskiej sceny punk rockowej: KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba! To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo grupy, które od dziesięcioleci elektryzują fanów swoją muzyką i przekazem.

KSU, zespół z Ustrzyk Dolnych, jest symbolem polskiego punk rocka. Ich historia zaczęła się w latach 70. i szybko stali się pionierami ruchu punkowego w Polsce. Są znani z połączenia alternatywnego rocka z bieszczadzkimi klimatami, co stworzyło niepowtarzalny styl, ceniony przez fanów na całym świecie. Ich występy to prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna surowej energii i pasji, z kultowymi utworami, które stały się hymnami pokoleniowymi.

Sexbomba, powstała w 1986 roku w Legionowie, to zespół, który przekracza granice punk rocka, mieszając go z rock"n"rollowym brzmieniem. Są znani z wybuchowych występów na żywo, gdzie ich energia i charyzma dosłownie porywają publiczność. Znakiem rozpoznawczym Sexbomby są ich dynamiczne utwory i niezapomniane teksty, które łączą buntowniczy duch punka z rock"n"rollową swobodą.

Nauka o Gównie również ma swoje korzenie w latach osiemdziesiątych i jest znany z autentycznej punkowej postawy oraz bezkompromisowych tekstów. Ich muzyka to mieszanka ostrego punkowego brzmienia z inteligentnymi, często prowokacyjnymi tekstami, które poruszają ważne społeczne i polityczne tematy.

Wspólne koncerty KSU, Nauki o Gównie i Sexbomby wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo trzy zespoły, które nie tylko zdefiniowały polski punk rock, ale również miały ogromny wpływ na całą kulturę muzyczną. Bilety na to wydarzenie to prawdziwy skarb dla każdego fana punk rocka. Nie przegapcie tej szansy, aby doświadczyć historii polskiego punka na żywo! Bilety są już dostępne! Dołączcie do nas i poczujcie prawdziwą moc i energię punk rocka, która zmieniała świat. To będzie wieczór pełen niesamowitych dźwięków, niezapomnianych emocji i prawdziwego punkowego ducha. Punk"s not dead!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Koncert KSU
artyści:
Zespół KSU
Zespół podczas swojej 40-letniej działalności oficjalnie wydał 12 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich i bootlegowych wydawnictw - głównie z materiałami koncertowymi. KSU początkowo wykonywał alternatywny rock z elementami bieszczadzkich klimatów i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany. Wielkim atutem grupy jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, kultowe numery autorstwa Eugeniusza "Siczki" Olejarczyka oraz ogromna energia, która kapela przekazuje publiczności. Koncert będzie miał na dwa sety: pierwszy totalnie punkowy, pełen szaleństwa i skakania w tłumie i drugi, akustyczny, który wprowadzi w nastrój pięknych i dzikich Bieszczad. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Bydgoszcz
6.8°C
wschód słońca: 06:53
zachód słońca: 17:09
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2024-02-21 19:00
miejsce
Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-23 20:00
miejsce
Over the Under Pub, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-23 20:30
miejsce
Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-24 15:30
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany