7 listopad 2019

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!" to nowa inicjatywa w naszym mieście, która dotyczy młodzieży. Ideą Forum jest zaproszenie do otwartej dyskusji na tematy i problemy ważne dla młodych ludzi, takie jak poczucie własnej wartości, seksualność, rodzina, współczesne uzależnienia.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej wraz z Prymasowskim Instytutem Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Patronat nad Forum objął Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawców, nauczycieli, katechetów, rodziców, dziadków, duchownych - aby lepiej mogli zrozumieć, czym żyją ich podopieczni i owocnie z nimi współpracować.

Forum składa się z 3 zasadniczych części: panelu konferencyjnego, panelu warsztatowego, panelu dyskusyjnego. Wszystko dopełnione modlitwą, muzyką i świadectwami.

Przewodnikami w podejmowaniu tematów będą specjaliści, którzy z młodzieżą pracują na co dzień, np. ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, ks. dr hab. Mirosław Gogolik, dr Elżbieta Okońska.

I FORUM MŁODZIEŻY DIECEZJI BYDGOSKIEJ "Razem, ku przyszłości!" odbędzie się 15-17 listopada w Domu Jubileuszowym przy ul. Bołtucia 7.

Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na specjalnej stronie wydarzenia: www.mlodziezbydgoszcz.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2020-09-06 19:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-10 19:00
miejsce
Pub Antena, Bydgoszcz, Modrakowa 53
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-14 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-15 19:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany