10 czerwiec 2013

Święto Ziarna przyciągnęło tłumy [zdjęcia]

zdjęcie: Święto Ziarna przyciągnęło tłumy [zdjęcia] / Fot. Katarzyna Kania
Fot. Katarzyna Kania
Organizatorom nieźle się upiekło. Dopisało dosłownie wszystko. Wymarzona pogoda i tłumy gości na lotnisku w Lisich Kątach to bilans wczorajszej imprezy. Śmiało można powiedzieć, że Święto Ziarna na dobre wpisało się już w kalendarz ważniejszych imprez naszego regionu.

Frekwencja dopisała. Osoby chcące dostać się wczoraj na lotnisko w Lisich Kątach najpierw musiały odczekać swoje w długiej kolejce samochodów. Jednak trzeba przyznać, że było warto. I tym razem nie zabrakło licznych pokazów kulinarnych jak i degustacji potraw zbożowych i mącznych.

Imprezę uświetnili zaproszeni goście. Wśród VIP-ów wypatrzyliśmy między innymi posła Janusza Dzięcioła, wicedyrektora Centrum Kultury Teatr, Grzegorza Romanowskiego i Starostę Grudziądzkiego, Marka Szczepanowskiego. Dla publiczności wystąpili podopieczni Ogniska Pracy Pozaszkolnej, a także grupy: Plac Zabaw, Pozytywnie i Smile w swoim popisowym Live Queen Show.

Patronat medialny nad imprezą sprawował portal i gazeta Twoje-Miasto.pl. Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Poczuj Miętę, Bydgoszcz, Ul....