17 listopad 2010

Prestiżowy inwestor w Bydgoszczy

zdjęcie: Prestiżowy inwestor w Bydgoszczy / www.bydgoszcz.pl
www.bydgoszcz.pl
Sunrise System – partner Google – zainwestuje w Bydgoszczy około 70 mln zł i stworzy 150 nowych miejsc pracy. Centrum Performance Marketing, czyli nowoczesnej formy reklamy, rozpocznie swoją działalność w lutym - rekrutacja do firmy już się jednak rozpoczęła.

- To dobra wiadomość szczególnie dla młodych bydgoszczan, którzy znajdą w naszym mieście atrakcyjną pracę z perspektywą awansu – mówił Konstanty Dombrowicz, prezydent Bydgoszczy. Obecnie trwa przystosowywania okazałej kamienicy przy Starym Rynku do standardu biurowca klasy A. Łącznie na 5 kondygnacjach znajdzie się około tysiąca m2 powierzchni biurowej, salki konferencyjne oraz pomieszczenia dla kadry menadżerskiej.

- Od 2,5 roku prowadzimy aktywną promocję Bydgoszczy jako miasta otwartego na inwestycje z branży usług outsourcingowych – mówił Maciej Grzeskowiak, zastępca prezydenta miasta.
Nie są to pierwsze inwestycje firm z sektora BPO w Bydgoszczy. Wcześniej tworzenie centrum, w którym pracę znajdzie 250 osób rozpoczął Atos Origin. Inwestycję w Bydgoszczy planuje również Stream Global Services.

- Nasza firma rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Centrum, które otwieramy w Bydgoszczy przyniesie korzyści zarówno naszej firmie, jak i miastu – mówił Paweł Rybak, wiceprezes Sunrise System.

Więcej o rekrutacji na stronie: www.sunrisesystem.pl

sunrise_kamienica

Siedziba firmy znajdzie się w jednej z najokazalszych kamienic w Bydgoszczy.

sunrise_wnetrze

Przystosowywanie wnętrza obiektu zakończy się na początku przyszłego roku.

www.bydgoszcz.pl

Poczuj Miętę, Bydgoszcz, Ul....