1 sierpień 2019

Poszukiwana z narkotykami wpadła w ręce policjantów

fot. KWP w Bydgoszczy
Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. W namierzeniu kobiety pomogli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.
REKLAMA

Wszystko zaczęło się od ustaleń. Z pierwszych informacji wynikało, że w jednym z mieszkań w Fordonie mogą znajdować się narkotyki. W tym samym czasie kryminalni z fordońskiego komisariatu otrzymali informację od kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy o poszukiwanej kobiecie, która najprawdopodobniej może przebywać w wytypowanym przez nich miejscu.

Wczoraj (31.07.2019) policjanci przystąpili do działania i zapukali do drzwi mieszkania. Tam zastali kilka osób, w tym poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. 24-latka została zatrzymana. Co więcej, na balkonie mieszkania kryminalni znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Szybko okazało się, że właścicielem narkotyków jest 24-latka. Kobieta została zatrzymana i dowieziona do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (01.08.2019) została doprowadzona do prokuratury, gdzie prokurator na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił jej zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Podejrzana trafiła już do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. Teraz za kratami spędzi najbliższe pół roku.

 
źródło: policja.pl (Autor: kom. Przemysław Słomski)
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2020-01-27 17:30
miejsce
Opera Nova, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-27 20:15
miejsce
Opera Nova, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany