Odpowie za posiadanie amfetaminy

fot. KWP w Bydgoszczy
Kryminalni z bydgoskiego Fordonu zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 40 gramów amfetaminy. 23-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.
REKLAMA

Ustalenia policjantów z komisariatu w bydgoskim Fordonie doprowadziły do zatrzymania i przedstawienia 23-letniemu bydgoszczaninowi zarzutu dotyczącego posiadania substancji zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wszystko dlatego, że w zajmowanym przez niego pokoju funkcjonariusze ujawnili, w toku przeszukania, 47 gramów amfetaminy. Mężczyzna początkowo twierdził, że takowych nie posiada, jednak przeczyły temu policyjne ustalenia oraz zachowanie 23-latka. Ten w momencie rozpoczęcia przeszukania bardzo się zdenerwował i dziwnie zaczął się zachowywać. Wszystko to potwierdzało podejrzenia policjantów. Ostatecznie ujawnili u niego, ukryte w dwóch miejscach, opakowania z białym proszkiem. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina.

Bydgoszczanin został zatrzymany, po czym trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj (05.12.2019) usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

 
źródło: policja.pl 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2020-01-30 19:30
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-01 20:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-02 15:30
miejsce
Opera Nova, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany