7 listopad 2012

Pokaz Kotów Rasowych: szczegóły imprezy

zdjęcie: Pokaz Kotów Rasowych: szczegóły imprezy / fot. materiały prasowe.
fot. materiały prasowe.
Już 11 listopada w Bydgoszczy, w Zespole Szkół Drzewnych (ul. Toruńska 44) odbędzie się Pokaz Kotów Rasowych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenia Hodowców Kotów SHK, zaś patronat medialny nad imprezą sprawuje portal i gazeta Twoje-miasto.
Stowarzyszenie Hodowców Kotów należy do największego i najbardziej prestiżowego związku felinologicznego na świecie – World Cat Federation (WCF), zrzeszającego hodowców kotów z całego świata.

Wielu z nich będzie można zobaczyć już 11 listopada, między godz. 10:00 a 17:00, podczas Pokazu Kotów Rasowych, organizowanego w Bydgoszczy. Jak zapewniają organizatorzy, Osoby kochające zwierzęta – nie tylko koty, ale również i psy – na pewno znajdą coś interesującego dla siebie.

Będą między innymi koty norweskie leśne, które charakterem bardzo przypominają psy. Zobaczymy najrzadszą rasę świata – egipskie mau. Koty, które wyglądają jak małe lamparty, czyli koty bengalskie. Będą również kotki z kręconym futerkiem – reksy kornwalijskie, koty brytyjskie niezwykłe misie, prawdziwa arystokracja, czyli rosyjskie niebieskie i wiele innych bardzo ciekawych ras.

Ponadto w trakcie pokazu będzie można głosować na najpiękniejszego kota, zasięgnąć porad od hodowców, jak również kupić wymarzonego kota. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, którzy prócz możliwości zobaczenia zwierząt  będą mieli okazję wziąć również udział w warsztatach plastycznych czy w profesjonalnym malowaniu twarzy

Polecam serdecznie i zapraszam do udziału, zwłaszcza że patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal i gazeta Twoje-miasto.pl.

Na podstawie informacji prasowej oprac. Martyna Janiak
*zdjęcia - materiały prasowe

2024-05-19 18:30
2024-05-19 18:30