2 sierpień 2021

Piknik rodzinny w Dobrczu

fot. KWP w Bydgoszczy
W sobotę (31.07.2021) w Dobrczu odbył się Piknik rodzinny dla dzieci i młodzieży, w którym wzięli udział bydgoscy policjanci. Zaproszeni goście rozmawiali z dziećmi i dorosłymi o bezpieczeństwie podczas wakacji.
REKLAMA

Przewodnicy psów służbowych z bydgoskiej komendy asp. Bartosz Batkowski i st. asp. Arkadiusz Ludkiewicz podczas pikniku rodzinnego przeprowadzili pokaz wyszkolenia psów służbowych, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodzin.

Funkcjonariusze omówili zasady bezpiecznego zachowania się w kontakcie z obcym psem. Dodatkową atrakcją był konkurs przeprowadzony przez policjantów dla dzieci z wiedzy o pracy przewodnika psa w Policji.

Kolejną atrakcją dla dzieci i ich rodzin była możliwość obejrzenia sprzętu bydgoskich „wodniaków”. Funkcjonariusze ogniwa wodnego sierż. szt. Filipczak Jarosław oraz sierż. Rosiak Przemysław omówili jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą podczas wakacji w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Ponadto zwrócili uwagę jak bezpiecznie zachować się w lesie.

Na koniec mundurowi, życzyli rodzinom bezpiecznych, spokojnych wakacji.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2021-11-19 19:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-20 17:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-25 20:30
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-01 19:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany