reklama
kategoria: Miasto
8 kwiecień 2011

Narodowy Spis Powszechny 2011

zdjęcie: Narodowy Spis Powszechny 2011 / fot. UM Bydgoszcz
fot. UM Bydgoszcz
1 kwietnia rozpoczął się pierwszy od wstąpienia Polski do UE powszechny spis ludności. Tym razem mieszkańcy nie muszą czekać na spotkanie z rachmistrzem, gdyż mogą dokonać tzw. samospisu przez Internet. Szczegóły poniżej.
REKLAMA
Spis powszechny dostarcza najbardziej szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficznej i zawodowej. Spis pozwala również uzyskać informacje o zasobach i warunkach mieszkaniowych.

Przeprowadzenie samospisu internetowego zajmuje zaledwie kilka minut. Elektroniczny formularz dostępny będzie na stronie www.spis.gov.pl do 16 czerwca br. Do osób, które podczas spisu, którąś z czynności wykonają nieprawidłowo zadzwoni ankieter i uzupełni dane. Osoby bez dostępu do telefonu zostaną odwiedzone przez rachmistrza ze specjalnym terminalem elektronicznym.

UWAGA! Rachmistrz spisowy będzie nosić w widocznym miejscu identyfikator ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz pieczęcią Urzędu Statystycznego wraz z podpisem dyrektora. W przypadku podejrzeń, tożsamość rachmistrza można potwierdzić dzwoniąc na infolinię.

Źródło: UM Bydgoszcz
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Bydgoszcz
2.5°C
wschód słońca: 05:57
zachód słońca: 19:40
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2025-04-10 18:00
miejsce
Teatr Adria, Bydgoszcz, Toruńska 30
wstęp biletowany
kiedy
2025-04-11 19:00
miejsce
Teatr Adria, Bydgoszcz, Toruńska 30
wstęp biletowany
kiedy
2025-04-11 19:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-04-12 15:30
miejsce
Teatr Adria, Bydgoszcz, Toruńska 30
wstęp biletowany