14 czerwiec 2021

Nadjeżdża Auto Moto Show Toruń

fot. nadesłane
Za niespełna trzy miesiące, 04 września, w toruńskim MotoParku odbędzie się event, jakiego na terenie północnej Polski jeszcze nie było. Już jutro mała rozgrzewka przed tym wydarzeniem.
REKLAMA
Czwartego września na dużej przestrzeni MotoParku Toruń zaprezentują się różne oblicza motoryzacji, w tym wiele naprawdę wyjątkowych maszyn, począwszy od legend, kilkudziesięcioletnich zabytków na współczesnych supersamochodach takich marek jak Lamborghini czy Ferrari kończąc. To event, na którym zobaczyć będzie można zarówno pojazdy użytkowe, jak i te przygotowane do wyczynowego sportu samochodowego, zarówno zdalnie sterowane modele aut w skali 1:10, jak i potężne ciężarówki. Pojawią się też motocykle, pojazdy buggy i ATV. Wśród prezentowanych modeli nie zabraknie również prawdziwych unikatów. Obiekt przy ul. Łukasiewicza w tym dniu podzielony będzie na szereg stref wystawowych. Będą to m.in. m.in. strefa SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, MultiSalon, Klubowa, Mercedes, Made in USA oraz Safety, w której promowane będą rozwiązania i wiedza poprawiające bezpieczeństwo na drogach.

Na miejscu nie zabraknie też strefy rodzinnej z atrakcjami dla najmłodszych i konkurencjami rekreacyjnymi. Organizatorzy planują również szereg konkursów dla wytrawnych znawców motoryzacji. Wydarzenie będzie jednocześnie jednym z przystanków dla uczestników odbywającego się w tym czasie w Toruniu zlotu fanów marki Mercedes-Benz.

Auto Moto Show Toruń będzie nie tylko statyczną wystawą. Planowanych jest również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym. W pokazowych przejazdach zaprezentują się m.in. maszyny stworzone do rajdów, wyścigów płaskich, rallycrossu, driftingu, a także wyścigowe motocykle.

To wydarzenie w trakcie którego każdy będzie miał możliwość odbycia ekscytującej przejażdżki u boku kierowców rywalizujących w wyczynowym sporcie samochodowym – podkreśla Tomasz Niejadlik, główny organizator AMS Toruń. - Podczas bloków Drift Taxi na prawe fotele aut do profesjonalnego driftingu publiczność zaproszą doświadczeni zawodnicy specjalizujący się w jeździe w kontrolowanym poślizgu. Gdyby ktoś wolał samemu pognać po torze setki koni mechanicznych, to też będzie miał ku temu doskonałą okazję. Tego dnia każdy będzie mógł zasiąść za kierownicą niezwykle szybkiego sportowego auta. AMS Toruń będzie doskonałą okazją, ażeby sobie lub komuś bliskiemu sprawić wspaniały prezent w postaci torowej przygody za kierownicą supersamochodu.

Na osoby, które zdecydują się na tego typu przejażdżkę po torze będą czekały m.in.  Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Ferrari 458 Italia, Ferrari F430, Nissan GTR, Audi R8, KTM X-BOW i Ariel Atom.

Gdyby ktoś tego typu emocje chciał poczuć szybciej, to jutro, w sobotę 12 czerwca, odbędzie się pewnego rodzaju rozgrzewka przed wrześniowym wydarzeniem. Wszystko za sprawą eventu organizowanego przez głównego partnera AMS Toruń, czyli firmy Devil-Cars.pl W MotoParku przy ul. Łukasiewicza na chętnych będzie czekało kilkanaście tego typu niezwykłych sportowych maszyn. Do udziału w przejazdach można zapisać się nawet na miejscu. Wstęp dla widzów jest wolny.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2021-10-29 20:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-05 20:00
miejsce
Hala Łuczniczka, Bydgoszcz, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-07 16:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-14 20:00
miejsce
Kinoteatr Adria, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany