Miasto artykuł sponsorowany
13 marzec 2012

Alfa startuje. Sprawdź szczegóły

zdjęcie: Alfa startuje. Sprawdź szczegóły / Z okazji otwarcia Centrum Handlowego Alfa dla klientów sklepu przewidziano liczne atrakcje.
Z okazji otwarcia Centrum Handlowego Alfa dla grudziądzan wystąpi zespół Boys, grupa taneczna Sztewite Squad i artyści z programu You Can Dance.
Co prawda Alfa swoje podwoje otworzy już dzisiaj, jednak klienci sklepu będą mieli okazję przekonać się, jak wygląda wnętrze długo oczekiwanego centrum handlowego dopiero jutro. Dla VIP-ów zaśpiewa wieczorem jedna z najlepszych polskich wokalistek – Urszula, znana z takich utworów, jak "Malinowy król" czy "Dziś już wiem". A jakie atrakcje czekają grudziądzan jutro?

Uroczyste otwarcie galerii dla klientów nastąpi jutro (14 marca) o godzinie 12:00. Natomiast już cztery godziny później zaplanowano pokaz grupy taneczno-akrobatycznej Sztewite Squad z Grudziądza. Macio, Beeski, MiniGun i Sadli zdradzą przed publiką tajniki breakdance – tańca, który wymaga niemałej sprawności fizycznej. Po skończonym pokazie chłopacy ustąpią miejsca artystom znanym z programu You Can Dance, którzy zaprezentują swoje umiejętności w technice tańca nowoczesnego.

W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru – zespół Boys przewidziano liczne konkursy z nagrodami. O godzinie 18:00 w Alfie zabrzmi muzyka disco polo, a sceną zawładnie grupa z Marcinem Millerem na czele. Boysi znani są między innymi z takich hitów, jak "Jesteś szalona", "Chłop z Mazur" oraz  "A teraz łapy w górę". Zapraszamy!

Centrum Handlowe Alfa, ul. Chełmińska 4

Na zdjęciu Beeski z grupy Sztewite Squad podczas pokazu charytatywnego dla Izy w I Liceum Ogólnokształcącym. Fot. Krzysztof Wentowski

Grupa Boys podczas jednej z największych imprez plenerowych minionego lata - Arena Summer Dance w Toruniu. Fot. KK

2024-04-24 17:30