26 listopad 2022

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne

zdjęcie: Wszystkie drogi krajowe są przejezdne / fot. PAP
fot. PAP
Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, pracuje 260 pojazdów do zimowego utrzymania - poinformowała w sobotę rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).
REKLAMA

Jak dodano, mgły występują na terenie województw: podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i lubuskiego.

Według informacji przekazanych przez GDDKiA, mżawki i przelotne deszcze występuje na terenie województw: podlaskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego.

Z kolei śnieg z deszczem występuje na terenie województwa świętokrzyskiego.

Według GDDKiA w dzień spodziewane jest zachmurzenie duże i całkowite. Na północnym wschodzie słabe opady śniegu, w centrum i na południowym wschodzie opady śniegu z deszczem, a na zachodzie i nad morzem deszczu.

Początkowo w ciągu dnia mogą wystąpić miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od -2 st. C na północnym wschodzie, około 2 st. C w centrum do 7 st. C na zachodzie. Wiatr słaby, z kierunków północnych i zachodnich. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, porywisty, północno-zachodni.

GDDKiA zaapelowała do kierowców o ostrożną jazdę. (PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

pif/ amac/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Bydgoszcz
1.7°C
wschód słońca: 06:44
zachód słońca: 17:17
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bydgoszczy

kiedy
2024-02-25 18:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-25 19:00
miejsce
Zakład? Klubokawiarnia, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-26 20:00
miejsce
Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-03-02 19:00
miejsce
Eljazz, Bydgoszcz, Kręta 3
wstęp biletowany